Akce, akce mládeže zahraničí, semináře, přednášky, Vzdělávání

Školení pro mládež v Norsku

Nabízíme vám možnost zúčastnit se  pětidenního mezinárodního školení Appetiser konaného tentokrát v Norsku v termínu od 2.- 6.5.2012.
Získáte zde základní informace o tom, jaké projekty lze podpořit v rámci programu Mládež v akci, naučíte se, co je to neformální vzdělávání, interkulturní učení a budete spolupracovat s mladými lidmi z dalších patnácti evropských zemí.

Pracovním jazykem školení je angličtina.

Od účastníků školení se očekává zkušenost s mládežnickými projekty, motivace ke spolupráci s mládežnickými organizacemi či skupinami na mezinárodní úrovni, přiměřená znalost anglického jazyka a věk nad osmnáct let.
Účastníkům bude hrazeno ubytování a strava, Česká národní agentura proplatí českým účastníkům také cestovné. Účastnický poplatek za školení činí 600Kč, pro studenty 300Kč.

Bližší informace o školení a odkaz na přihlášku naleznete na webových stránkách ČNA Mládež: zde a na stránkách školení zde

Uzávěrka přihlášek je  6. února 2012.

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 1 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>