1. Brigáda

Dobrý den,
    dávno již nejsem mládežník,je mi 37 let,ale jsem fyzicky snad zdatný a tato akce se mi líbí.
    Chci se zeptat,jestli bych s emohl zůčastnit, patřím zatím do CB-církve Bratrské asvůj věk jsem napsal.mnt. jsem bez práce stálé, tak pokud bych do té doby nějakou trvalou práci sehnal byla by tato brigáda pro mě ohrožena . pb s Vámio Marek Vlk

2. admin

Dobrý den Marku,
    brigádu sice připravuje pro Horský domov oddělení mládeže, ale není věkově omezená, můžete se přihlásit. Pokud byste nemohl dorazit, stačí se odhlásit nebo nám napsat. S pozdravem Marie Medková

3. (Nejen) pro mládež

Milý Marku, mě je ještě o dva roce více, tak nás bude více středněvěkých :-) .

Jinak kromě tahání dřeva jsou v Herlíkovicích možné jiné práce, např. na opravě jedné roubenky: Niže je odkaz na soubor, kde je vidět, co se na ní za rok udělalo:
    Odkaz na zásilku:

Také by stálo za to natřit okna v kostele (to je ale spíše práce pro lakýrníka), část střechy na další budově tzv. Vokurce apod. Jaká je vaše profese? Na opravy budov v Herlíkovicích se snažím získat i peníze z darů, tak je případně možný pro vás, jako nezaměstaného i malý finanční příspěvek, ale nemohu v dané chvíli slíbit. Ještě bych rád oslovil nějaké dárce, za pár týdnu budu vedět více.
    S pozdravem Jan Kirschner