Akce, akce mládeže ČR, novinky na OM, Sdělení Oddělení mládeže

Nabídka výstavního prostoru pro mladé umělce a umělkyně

Milí tvořiví mladí lidé,obracíme se na vás s nabídkou prostoru pro výstavu vaší tvorby na Sjezdu (nejen) evangelické mládeže, který se uskuteční 30.9.-2.10.2011 v Jihlavě.

Na setkání mládeže může být vyhrazen prostor pro vaše kresby, malby, umělecké fotografie či jinou tvořivost. Pokud máte zájem, můžete tento prostor využít.

Co potřebujeme vědět:

1)      Vaše jméno, věk a odkud jste

2)      O jaký typ tvorby se jedná

3)      Kolik prostoru byste rádi a jaké máte technické požadavky (nástěnka, stůl, stěna,…)

4)      V případě velkého zájmu i ukázky (pokud by byl zájem přesahující naše prostorové možnosti)

Pište do 15.června 2011 na:

Českobratrská církev evangelická – odd.mládeže,
Jungmannova 9
poštovní přihrádka 466
111 21  Praha 1

Nebo mailem na adresu mladez@e-cirkev.cz

Těšíme se na spolupráci!