Akce

Běleč bez bariér

Dovolujeme si vás upozornit na pávě probíhající veřejné sbírce „Běleč bez bariér“, která je určena na shromažďování prostředků pro vybudování bezbariérového nájezdu v Táboře Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí.

Vybudováním bezbariérového nájezdu se rozšíří kapacita tábora i pro osoby se sníženou pohyblivostí, které tábor využívají. V táboře ČCE organizuje tábory a rodinné pobyty pro osoby s postižením, rodinné pobyty a pobyty pro seniory. Tábor je využíván také dalšími organizacemi pro pobyty s handicapovanými osobami.

Veřejná sbírka je otevřena do 30.9. 2011. Do té doby můžete podle svého uvážení přispět. Je zpřístupněno několik možnosti podpory:

  1. DMS (cena DMS 30 Kč, z toho na projekt určeno 27 Kč)
  2. Převodem  na účet (78 78 78 78 78/2700)
  3. PaySec  – zdarma online jakákoliv částka, dostupné ze stránek projektu

Podle svého rozhodnutí prosím předávejte informaci o možnosti přispět dále osobám, které se zajímají o  podporu handicapovaných a podporů táborů v Bělči nad Orlicí.

Další informace o projektu: www.belecbezbarier.evangnet.cz.

V případě nejasností, kontaktujte projektový tým: belecbezbarier@e-cirkev.cz
(M. Richterová, E. Benešová, T. Najbrt).

Share/Bookmark

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 2 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>