Ekumena

Velikonoce v Taizé 2011 – last minute

Máte rádi zpěvy z Taizé? Chcete poznat mladé, kteří stejně jako vy věří v Boha, ale také mají spoustu pochybností (ať už ve vztahu k Bohu, k církvi, ale i k životu –  nevědí, pro koho a pro co se v životě rozhodnout…), neváhejte se k nám připojit a vydat se na Velikonoce do Taizé! Vedle modlitby a ztišení zažijete i spoustu legrace při společných hrách, tanci, zpěvu…

Člověku se občas nechce opustit své zajeté koleje a „ztrácet“ čas, energii a peníze cestováním mimo domov, ale možná, že právě letos je ten nejlepší čas se překonat, protože příště už třeba opravdu tu možnost mít nebudete.

Akce se koná od 20.4. do 26.4., doprava, ubytování i jídlo stojí 130 euro (v případě, že nás bude dost, bude akce stát pouze 110 euro)

Zde naleznete pozvánku: http://www.facebook.com/event.php?eid=150169138378799

Pro více informací a přihlášení pište na adresu Taize2011@seznam.cz.

Kvůli registraci v Taizé a dopravě je třeba přihlásit se co nejdříve, nejpozději do 10.4.

Zde najdete krátké video o životě v Taizé: http://www.taize.fr/cs_article11880.html

Tak vem přítelkyni, přítele, kamarády, kamarádky a hudební nástroje, ať můžeme po večerech jamovat a budeme se na Tebe těšit!

Vlaďka Jelínková

About admin

No information is provided by the author.

2 Comments

  1. Užitečný článek a moc pěkný design webu.

  2. Pěkný design webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 7 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>